Chcete cvičiť doma? Poradíme ako na to a čo k tomu potrebujete!

10801686_10153040603189603_378165335867978999_n

Nie každý chodí rád do fitka. Nie každý sa v ňom cíti príjemne. Povedzme si úprimne, že človek je tvor hanblivý, kritický, závistlivý.. Často vo fitkách nájdete ľudí , ktorý pri pohľade na niekoho kto nemá také dokonalé brucho alebo toľko nezdvihne na bench presse, zdvihnú posmešne obočie. Akoby aj oni niekedy nezačínali. Okrem toho takéto športové centrá nie sú ani lacnou záležitosťou. V dnešnej uponáhľanej dobe si niekedy nestíhame dať doma ani večeru a trčať v zápche 30minut tri krát do týždňa tiež nie je zrovna šetrenie času.

Nebojte sa. Ak sa nechcete pozerať na tie zamračené tvare a míňať nehorázne peniaze je tu aj iné riešenie. Cvičiť sa dá aj v pohodlí domova alebo vonku na slniečku. Stačí nám len pár nástrojov. Posilňovňu si urobte doma pri televízore pri svojom obľúbenom programe alebo hudbe.

 

 

Odporúčame :

crivit-kettlebell-2-5-kg

  1. Činka trojuholníkového tvaru s guľou obľúbená hlavne pri drepoch. Môžete ju zdvíhať, hádzať, používať samostatne ale aj v páre. Treba si zvoliť len správnu hmotnosť. Je vhodná pre začiatočníkov ale aj pokročilejších športovcov. Zaručene s ňou začnete spaľovať prebytočné tukové zásoby.

Môžete zakúpiť aj u nás !

http://obchod.zaciatocnici.sk/crivit-kettlebell-25kg-p1350

http://obchod.zaciatocnici.sk/copy-crivit-kettlebell-5kg-p1351

 

gumovy-expander

  1. Gumový expandér na cvičenie je určený pre ľahké posilňovanie. Vhodný na precvičenie svalov rúk ale aj nôh. Záleží od veľkosti expandéra. Je to pomerne ľahká a mala cvičebná pomôcka. Zmesti sa aj do kufra keď sa chystáte na dovolenku. 🙂

Môžete zakúpiť aj u nás !

http://obchod.zaciatocnici.sk/gumovy-expander-na-cvicenie-p1406

 

 

  1. Švihadlo. Kto by povedal, že tá stará dobrá detská hračka nám môže dobre poslúžiť aj teraz ? Účinná pomôcka na tréning. Precvičte ruky aj nohy. Poskáčte si pri dobrej hudbe, spevnite zadok a zlepšite náladu.:) Posilňuje srdce a svalovú sústavu.

Môžete zakúpiť aj u nás !

http://obchod.zaciatocnici.sk/svihadlo-p1367

 

  1. Všimli ste si už niekedy vo fitku medzi kardio strojmi stroj ktorý ma schody po ktorých kráčate smerom nahor ? Načo vyhodiť 2,5 za návštevu fitka keď schody máme snáď všetci doma v paneláku. Miesto výťahu použite každý deň schody. Začnite jedným poschodím a postupne pridávajte. Za chvíľku v pohode vybehnete aj na dvadsiate. A nepodceňujte ani schody dolu !

10371940_10152495738414603_1484580490297706581_n

  1. Internet je plný cvikov zameraných na všetky partie vášho tela. Cvičte zadok , stehná, boky proste čokoľvek čo si vyberiete. Na internete dnes už nájdete všetko. Nájdite si stránku kde budú cviky dostatočne dobre popísané a znázornené na obrázkoch a cvičte podľa nich. Nezabudnite si dať na zem pohodlnú podložku na cvičenie. Treba už len správne dýchať a pravidelne piť. Dajte si denne 30minút a určite si budete cítiť lepšie .

Nájdete aj na našej stránke ! Cviky a ich popisy. https://zaciatocnici.sk/category/zasobnik_cvikov/