Nemôžete stále pribrať? Máme riešenie

Po dlhšej odmlke sme sa rozhodli napísať ďalší článok. Dnes sa zameriame na vás a vaše otázky. Deň čo deň sa ma pýtate ako máte pribrať. Vraj už ste skúšali všetko a nevidíte žiadne výsledky.

Rozhodol som sa, že vám sem napíšem spôsob ako sa dá ešte rýchlejšie a lepšie nabrať objem a svalová hmota. Odporúčam na pribratie svalovej hmoty a objemu doplnky výživy ako proteín a gainer. Nejdem tu však teraz robiť reklamu. Spomeniem len pár vecí pre ktoré je vhodné doplnky výživy užívať a čo by ste o nich mali vedieť.

Nie je doplnok ako doplnok. Radšej si preverte na fórach alebo sa nás opýtajte či je pre vás doplnok výživy vhodný. Nekupujte mačku vo vreci ako sa mnohým stáva a na doplnky výživy i cvičenie zanevrú.

Prečo užívať doplnky výživy?

Pomôžu vám rýchlejšie nadobudnúť svalovú hmotu. Rýchlejšie sa vám vstrebávajú do organizmu nakoľko sú väčšinou tekuté. Môžete toho zjesť za deň viac a tak rýchlejšie nabrať svaly i hmotu.

Teraz však už prejdime na ten nový spôsob naberania svalov a hmoty. Zrejme sa o tomto spôsobe nikde nedočítate len u nás. Tento spôsob využívajú hlavne ľudia, ktorý majú väčšiu hmotnosť a chcú pribrať. Hovorím o hmotnosti okolo 100kg. Títo ľudia väčšinou využívajú doplnky výživy, ale je to možné i bez nich. Bohužiaľ to nie je až také chutné.

O čo vlastne ide?

O tomto spôsobe hovorilo už pár ľudí, ale nikde som ho nevidel napísaný. Raz si ľudia, ktorí chceli rýchlo pribrať a mali s tým problém, vymysleli tento postup. Keď nejaké jedlo zjeme, nášmu žalúdku trvá približne 2 hodiny dokedy ho strávi. Musí si ho pomaly rozkladať na menšie časti a spracovávať. My však môžeme tento proces urýchliť.

Stačí, ak si jedlo rozmixujete v mixéri. Áno, nie je to až také chutné ako normálne jedlo. Urýchli to však proces spracovania jedla v žalúdku a na strávenie jedla nám bude stačiť polhodina, maximálne hodina. Potom môžete znova jesť. Tento spôsob je vysoko účinný, ale musíte sa premôcť. Ja si osobne jedlo nemixujem lebo si rád mäso vychutnávam.

Keď to iní robia a nevadí im to, prečo by ste nemohli byť ďalší?

Prajem veľa nabratých svalov a premôžte sa 😀