Nárast veľkej sily a svalov s kreatínom Weider Krea-Genic+PTK

Objednať Weider Krea-Genic+PTK

Predstavujeme vám druhý článok z našej novej kategórie Recenzie na doplnky výživy. Táto kategória začína byť pre vás veľmi zaujímavá nakoľko na prvý článok sme zaznamenali veľké ohlasy.

Dnes by sme vám chceli predstaviť kreatín od spoločnosti Weider. Spoločnosť Weider je na trhu s výživou už viac ako 70 rokov. Založil ju človek Joe Weider, ktorého väčšina ľudí nazýva otcom kulturistiky ako takej. Čiže môžeme povedať, že výrobky od tejto spoločnosti sú zárukou kvality a originality už desiatky rokov. Pre tieto dôvody nájdete doplnky výživy tejto značky i u nás.

Kreatín slúži na tvorbu svalovej hmoty  a zvýšenie sily. Kreatíny sa vytvárajú i v našom tele. Môžeme ich nájsť taktiež v našej potrave ako je mäso napríklad. Nie sú však v takom veľkom množstve ako v kreatínových výrokoch. Doplnky výživy s kreatínom nám pomáhajú v svaloch zadržiavať väčšie percento vody. Čím viac vody budeme piť, tým sa nám viac vody dostane do svalov. Svaly rastú, keď majú dostatok vody a s kreatínom toho docielite. Musíte však dbať na pravidelný pitný režim, ktorý vaše telo potrebuje. Naše svalové vlákna si budú brať viac vody z nášho organizmu a preto je vhodné vypiť za deň najmenej 3 litre čistej vody.

Už sa však poďme pozrieť na kreatínový výrobok Weider Krea-Genic+PTK:

Krátky popis k Weider Krea-Genic+PTK:

Najnovšia patentovaná technológia Weideru Krea-Genic+PTK zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a zvýšenie sily. Krea-Genic umožňuje veľmi účinnú suplementáciu kreatínom – funguje bez nasycovacej fázy, pričom sa nemení na neúčinný kreatinín. Prípravok potláča tvorbu kyseliny mliečnej a nezavodňuje zbytočne organizmus bez požadovaného efektu!

S týmto kreatínom nemusíte mať rôzne nasycovacie fázy a preto je vhodný i pre začiatočníkov alebo laikov, ktorí nemajú s braním kreatínu žiadne skúsenosti. Máte len určenú dávku v kapsuliach za deň. Je to veľmi jednoduché.

Odporúčané dávkovanie:

užiť jednu dávku (3 kapsule) 30 minút pred tréningom, prípadne 3 ráno, alebo 3 večer.

Nutričné hodnoty: 1 dávka/ 3 kaps
Kcal 1,7
Bielkoviny 0,4 g
Sacharidy <0,1 g
Tuky <0,1 g
Krea-Genic 3000 mg
PTK (kyselina algínová-katalyzátor transportnej fázy) 40 mg

 

Kreatín Weider Krea-Genic+PTK obsahuje DOUBLE BUFFERED CREATINE, ktorá je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Nemusíte sa báť neúčinnosťou tohto kreatínu lebo za ním stojí veľká a stabilná firma so 70 ročnou tradíciou. Je to kapsulová forma čiže nepotrebujete žiadne odmerky alebo poháre v čom by ste museli prípravok rozmiešať.

Jedinou nevýhodou je podľa mňa vyššia cena, ale výsledky si dostavia určite!

Upozornenie:

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Povedali o ňom naši zákazníci:

ADMIN: I keď som tento kreatín nikdy na sebe neskúšal, môžem hovoriť za svojich známych, ktorí si ho pravidelne objednávajú. Označujem ho za jeden z najlepších kreatínov na trhu s výživou.

Kamilka: Kúpila som tento výrobok pre svojho manžela, nakoľko pracuje ako stavbár a cítil sa  v poslednom čas slabý. Dúfala som, že mu to pomôže a pomohlo. Už sa necíti unavený, ale je silnejší. Som za tento výrobok vďačná. Začalo sa mu už formovať aj svalstvo a to rada ocením:)

Daniel: Tento výrobok užívam už niekoľko mesiacov a som s ním veľmi spokojný. Odporúčam i ďalším. Väčšia investícia sa vyplatila 😀

Rado: čau, tento výrobok som vyskúšal prvý krát. Užívam ho už  skoro 3 týždne a som veľmi spokojný. Dokonca som dostal oveľa väčšiu chuť na jedlo a pchám do seba úplne všetko. Neviem či je to ale tým kreatínom spôsobené.

Vybrali sme len pár komentárov od našich zákazníkov. Dúfame, že ste sa nenahnevali, že práve váš komentár sa tu nenachádza.

Ak máte o tento výrobok záujem, môžete ho kúpiť u nás:

 

Objednať Weider Krea-Genic+PTK