Zamakaj na kondičke štýlovo! Aj v posilňovni môžeš vyzerať dobre!

Počasie vonkajším aktivitám zatiaľ moc nepraje a tak väčšina z nás mieri do posilňovní a najrôznejších fitness centier. Patríte medzi nadšených športovcov, alebo naopak po posilňovni a ich ponúkaných službách len pokukujete? Či už tak či onak, my rozhodne vieme, ako sa do fitka budete fakt tešiť. Chce to nové kúsky od hlavy až po päty! Nemusíme byť žiadni vedátori, aby sme s kľudným srdcom mohli tvrdiť, že v novom modeli sa proste každý chce ukázať. Naviac, chlapi, ženy štýlovo oblečeného športovca vo fitku ocenia oveľa viac než upoteného „otrhanca“ v teplákoch! To pripadá „cool“ asi len vám.

Sp13_AT_LJames_0831

Omrkli sme za Vás e-shop www.total-store.sk a musíme uznať, že tu si fakt vyberie každý. Majú tam super modely adidas, Nike, Puma, Reebok, O’Neill, Converse, Styx a ďalšie. Nebráňte sa online nákupom. Keď Vám niečo nesadne alebo nebude zrovna podľa Vašich predstáv, Tak vám to Total-store.sk ochotne vymení.

Ho12_AT_MPacquiao_009

Športové oblečenie  samozrejme nieje len o super športovom dizajne. Ide tu predovšetkým o špičkové technológie, ktoré podporujú športovcov výkon. Značky ako sú  adidas, Nike, Puma, Reebok neustále inovujú športové technológie a každú sezónu predstavujú viac a viac prepracované kúsky. Funkčné technológie v oblečení odvádzajú pot od tela, udržujú nás v komfortnom suchu, sú priedušné, v chladnom počasí naopak držia teplo blízko pri tele, spevnia svaly.

C11122_Key_Model_Apparel_5

Pri športovej obuvi technológie dbajú na stabilitu chodidla, dostatočné odpruženie, chránia kĺby, kolená, správne držanie tela, poskytujú potrebný grip a ďalšie. To všetko je potrebné k úspešnému tréningu, pri ktorom chcete vidieť výsledky a hlavne robiť ho správne bez „újmu“ na zdraví.

Adidas_F98288    S77551  Reebok_V65916

Reebok_V65904

 

TOP 3 technológie adidas

adidas ClimaCool – technológia oblečenia umožňujúca vzduchu cirkulovať priamo pri Vašej pokožky a tým tiež odvádzať teplo a pot od pokožky.

adidas TECHFIT – jedná sa o koncept kompresného oblečenia, ktoré sa využíva ku zlepšeniu výkonov športovca, či už hráte futbal, posilňujete alebo beháte.

adidas BOOST – revolučná technológia odpruženia obuvi adidas, vďaka ktorej poskytujú topánky najväčšiu energetickú návratnosť. Jedinečná bunková štruktúra podrážky BOOST zaručuje vďaka tisíckam energetických kapsúl z termoplastického materiálu dokonalý zážitok zo športovej aktivity.

Sporttester Smart Run – špičkový pomocník

Nielen na beh, ale aj na ďalšie športové aktivity rozhodne oceníte osobného trénera v športtestera Smart Run . Tieto tréningové hodinky poskytujú revolučnú kombináciu koučingu a najrôznejších výkonnostných dát, čím pomáhajú športovcovi vyťažiť z každého tréningu maximum. Obsahujú GPS, merač tepu, Bluetooth, bezdrôtový prehrávač hudby, farebný dotykový displej a internetové pripojenie WLAN.

Sporttester