Odmeňte sa za každý úspech!

Snažíte sa so sebou niečo pozitívne urobiť? Jete zdravo a popritom ešte aj športujete? Robíte naozaj dobre. Veď zdravie máme len jedno a navyše, kto by nechcel mať pekné vyšportované telo?

Lenže nie vždy to ide tak ľahko, ako by sme chceli. Ak sa raz rozhodneme pre zmenu životného štýlu a popracovanie na vlastnej postave, chce to veľa odhodlania a energie. Aby sme v tom zotrvali, musíme mať vytýčený jasný cieľ a tiež sa pravidelne motivovať.

V tom nám môže pomôcť, ak sa za každý dosiahnutý úspech nejako odmeníme. Pokiaľ sa vám napríklad podarí schudnúť zopár kilogramov, doprajte si nejaké potešenie.

Dámy ale i páni si môžu kúpiť nejaký malý darček pre seba. Čo tak nejaký lepší parfum? Zaslúžite si ho! Ak sa vám nechce chodiť do obchodov, môžete si vybrať zo širokej a výhodnej ponuky aj v internetovej parfumérii.

Odmenou ale tiež vhodnou inšpiráciou na ceste za krajším a zdravším telom môže byť rovnako aj nejaká dobrá kniha. Opäť netreba navštíviť kníhkupectvo osobne, stačí vybrať knihy v internetovom kníhkupectve podľa vlastnej chuti.

Odmeniť sa za svoje úspechy možno, samozrejme, aj inými spôsobmi. Každý má rád niečo iné, takže sa treba riadiť najmä podľa toho.

No takéto drobné odmeny za hoci i malé pokroky sú veľmi dobrou motiváciou, aby sme na takejto ceste vytrvali. A o to práve ide – nestačí totiž len začať ale treba najmä vytrvať!