S alkoholom do objemu svalov

alkohol, nápoj, alkoholický, sval, svalyVšeobecne známou informáciou je, že alkohol odbúrava svalovú hmotu a spomaľuje metabolizmus.
Ak sa alkohol dostane do tela, tak dochádza k dehydratácii svalov. Týmto spôsobom nedochádza k nárastu svalovej hmoty a objem svalovej hmoty sa dokonca znižuje. Taktiež sa znižuje kvalita svalovej hmoty.
Pitie alkoholu sa môže prejaviť aj na vašich športových výkonoch.
Pre tieto dôvody sa nedoporučuje piť alkohol počas objemovej fázy a podobne.

Preto sa v dnešnej dobe vyvíja nový alkohol. Pred pár týždňami vedci vyhlásili, že vytvorili nový alkohol. Tento alkohol neobsahuje etanol, ktorý pôsobil na naše telo rôznymi účinkami. Ako sú bolesti hlavy
či opica. Táto náhrada etanolu má rovnaké účinky ako už spomínaný etanol, ale má svoju veľkú výhodu. Vedci na ňu vytvorili tabletku, ktorá potlačí stavy opice či opitosti.

Keď vraj tento nový alkohol vypijete budete mať pocity ako pri klasickom alkohole, ale vytriezviete len prehltnutím tejto novej tabletky.
Takže pijete tento alkohol potom si dáte len tabletku a môžete sadnúť za volant. Nebudete mať žiadne promile ani na ďalšie ráno opicu.
Pri tomto novom alkoholickom nápoji by nemalo dochádzať k dehydratácii svalov. Športovci a kulturisti by takto mohli piť alkoholické nápoje a nebáť sa o svoju svalovú hmotu.

Tento alkohol môže uzrieť svetlo sveta až za pár rokov, lebo sa ešte musí urobiť mnoho pokusov, kým príde do obehu.

Tento článok nenabáda ku konzumácii alkoholu !!!