Pomôcky potrebné pre každého športovca. Must have !

Aj vy pravidelne navštevujete fitko a dávate zabrať svojim svalom? Len tak ďalej ! Nezabúdajte však na pár dobrých pomôcok, ktorý musí mať každý dobrý športovec.

 

Trhačky sa používajú na zlepšenie úchopu pri ťahových cvikoch respektíve na zlepšenie sily úchopu. Sú vhodné pre každého kto neudrží takú ťažkú činku akú by si chcel zobrať. (keďže  máte silnejší chrbát ako ruky)

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/biotech-trhacky-p1330

 

power_system_womens_power_pink

Opasok je výborná pomôcka aby ste sa vyvarovali pruhu. Pôsobí ako opora brušnej dutiny aby nebola príliš namáhaná pri ťažších cvikoch. Zároveň zabezpečuje aby sa Vám nerozširoval pás. Odporúčame s ním začať až neskôr aby ste nemali príliš slabý stred tela. Preto ho aj neodporúčame používať pri všetkých cvikoch aby sa príliš neoslabil stred teba. Vhodný pri cvikoch ako sú drepy a mŕtvy ťah.

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/vyhladavanie-a7?q=opasok

 

Fľaše a šejkre. Sú nielen účelné a dobre vyzerajú ale tieto nádoby sú aj špeciálne prispôsobené pre potreby každého aktívneho človeka. Sú skladné a ľahko umývateľné. Krikľavá farba často pritiahne Váš pohľad a pripomenie Vám tak dôležitý pitný režim. Šejkre a ich sieťky obzvlášť oceníte pri zarábaní proteínov. Stačí si vybrať tú vhodnú variantu pre seba.

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/sejkre-flase-a184

2013-11-12 22.29.11

 

power-system-fitness-rukavice-basic-sedobiele

Rukavice chránia Vaše ruky pred odreninami a pľuzgiermi, ktoré môžu vzniknúť pri častom zdvíhaní činiek. Sú protišmykové a zabezpečujú Vám lepší úchop. Sú z príjemného materiálu, spevňujú ruku a odvádzajú pot. Dostupné v rôznych farbách a veľkostiach.

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/rukavice-a24

 

Používanie neoprénového pásu urýchľuje spaľovanie podkožného tuku tým, že v oblasti pod pásom hromadí a udržiava teplo produkované telom, preto už po krátkom používaní je efekt chudnutia a pružnosti kože viditeľný aj voľným okom. Vhodný pre mužov aj ženy. Pás je možné nosiť pod šatami, alebo pri cvičení.

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/vyhladavanie-a7?q=neoprenov%C3%BD+p%C3%A1s

 

Bandáž na lakeť sa používa na spevnenie lakťového kĺbu pri námahe aby nedošlo k úrazu. Vhodný pre každého, koho občas trápia bolesti.

Môžete zakúpiť aj u nás :  http://obchod.zaciatocnici.sk/bandaze-na-lakte-p1407

Bandáž aj na koleno môžete zakúpiť aj u nás ::

http://obchod.zaciatocnici.sk/bandaz-na-koleno-p1408

http://obchod.zaciatocnici.sk/brutal-bandaze-na-koleno-p1345

 

4nutrition-vrecko-na-topanky

Kľúče od skrinky, mobil, fľaša a mnohé iné menšie pomôcky je vždy dobré strčiť do športovej taštičky a neprenášať všetko po jednom od jedného stroju k druhému. Alebo si do nej jednoducho vložte tenisky.

Môžete zakúpiť aj u nás : http://obchod.zaciatocnici.sk/4-nutrition-vrecko-na-topanky-p1518