Vytvárame tréningové plány a jedálničky pre Vás

Prečo si dať vytvoriť tréning alebo jedálniček práve u nás?

Sme radi, že ste sa rozhodli zmeniť svoje telo. My Vám v tomto cieli môžeme pomôcť. Veľa trénerov tvrdí, že tréning na mieru sa cez internet vytvoriť nedá. My s tým však nesúhlasíme. Máme dlhoročné skúsenosti a tiež veľa spokojných zákazníkov, ktorí sú dôkazom toho, že sa to dá. Je ale dôležité poskytnúť nám čo najviac informácií o Vás, aby sme dokázali vytvoriť tréningový plán skutočne podľa Vašich potrieb. Nato slúži formulár, ktorý Vám doručíme e-mailom po vytvorení objednávky. Ak v ňom nenájdete aspekt, ktorý chcete v tréningu zohľadniť, neváhajte a napíšte nám ho do formulára. Dôležitá je aj spätná väzba. Ak Vám niektorý cvik nevyhovuje, vieme Vám nájsť vhodnú alternatívu za daný cvik.
Keďže Vám chceme poskytnúť tie najlepšie služby, o väčšinu objednávok sa momentálne stará náš najväčší odborník Ing. Dušan Boor, certifikovaný tréner asociácie SAKFST a aktívny kulturista, ktorý bol už pre mnohých ľudí motiváciou na ceste k novej postave. On sám sa z muža s nadváhou v priebehu pár rokov vypracoval až na kulturistu. Dôkazy o tejto premene môžete nájsť na jeho blogu, alebo priamo v nasledujúcom článku:
https://zaciatocnici.sk/apophisov-blog/moja-cesta-za-novym-telom/

Ako dlho trvá vytvorenie tréningového plánu, alebo jedálnička?
Ak Vám niekto povie, že Vám vytvorí plán do 2 hodín, tak Vám pošle predpripravený tréning (keďže v takomto časovom rozpätí nemohol na Vašej objednávke poctivo pracovať), alebo nemá žiadnych klientov. Väčšinou ale žiaľ býva pravdou prvá alternatíva. Treba si uvedomiť, že tréning, ktorý je vhodný pre iného klienta, nemusí byť vhodný aj pre Vás. My preto k objednávkam pristupujeme seriózne a každej pripisujeme adekvátnu dôležitosť. Na vytvorenie plánu pre Vás si z tohto dôvodu vyhradzujeme čas až do 5 pracovných dní od prijatia platby. Odoslaný môže byť samozrejme aj skôr, to záleží aj od toho, koľko máme aktuálne objednávok a od ostatných okolností.

Bezplatné online poradenstvo
Ak si u nás objednáte tréning alebo jedálniček, poskytujeme Vám 1 mesačné bezplatné poradenstvo ku tréningu alebo jedálničku, aby sme zodpovedali všetky nejasnosti a prípadné otázky.

Tréning obsahuje
–    rozpis cvikov na jednotlivé dni
–    pri každom cviku odkaz s popisom, fotkami a poprípade videom ako sa má daný cvik cvičiť
–    návody na vykonávanie samotného tréningu
–    počet sérii a opakovaní pri jednotlivých cvikoch
–    zameranie na cvičenie doma alebo vo fitness centre podľa náčinia, ktoré máte

Jedálniček obsahuje
–    rozpis jedál v jednotlivý deň
–    pravidelné intervaly v ktorých by ste mali jesť
–    potraviny, ktorým by ste sa mali vyvarovať
–    čo by mali jednotlivé jedlá obsahovať
–    receptár jedál jednoduchých na prípravu, ale účinných

Doplnky výživy
–    navrhnutie vhodných doplnkov výživy pre maximalizáciu Vášho úsilia
–    zakomponovanie do jedálnička, ak budete mať záujem

Spôsob doručenia
Vypracovanú objednávku Vám zašleme na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke.
V prípade záujmu je po dohode objednávku možné zaslať poštou alebo kuriérom, cena sa v tom prípade navýši o prepravné náklady.

Spôsob platby
Aby sme predišli práci na fiktívnych objednávkach, objednávku je potrebné uhradiť vopred na náš bankový účet. Až po pripísaní sumy na náš účet zaraďujeme objednávku na vypracovanie.

Užitočná rada na záver
Ak nemáte dostatočné skúsenosti s cvičením, odporúčame Vám zaplatiť si aspoň 1-3 tréningy u trénera, alebo poprosiť niekoho skúsenejšieho, nech Vám poradí s technikou cvikov. Nie je to nutné, keďže v tréningovom pláne máte odkazy na články so správnou technikou cvičenia daných cvikov, ale určite Vám len pomôže, ak Vás niekto skúsený skontroluje a dá Vám úvodné rady na zlepšenie techniky.
V prípade záujmu si môžete takéto úvodné tréningy dohodnúť aj s pánom Boorom, našim klientom poskytuje 20% zľavu z ceny na jednorazový tréning v Bratislave. Viac informácií a cenník nájdete tu:
https://zaciatocnici.sk/sluzby-osobneho-trenera/

Ako si objednať naše služby?
Objednať si naše služby je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť objednávkový formulár nižšie.
Po stlačení objednať Vám príde e-mail na Vašu e-mailovú adresu. Pozorne si ho prečítajte a urobte potrebný postup. V emaili sa bude nachádzať krátky formulár, ktorý bude potrebné vyplniť. Nájdete v ňom aj platobné informácie.

Ak Vám náhodou nepríde e-mail s formulárom, napíšte prosím na admin@zaciatocnici.sk

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

  • 0,00 €
  • O ďalšom postupe budete informovaný e-mailom. Bude Vám automaticky odoslaný po objednávke.

 

5 thoughts on “Vytvárame tréningové plány a jedálničky pre Vás

  1. chcel by som odporučiť vypracovanie tréningového plánu.dal som si ho urobiť tiež,kedže som mal problém pribrať.dal som si aj vypracovať jedálniček.poctivo som všetko dodržiaval a výsledky sa dostavili 🙂 po odcvičení dvoch trén.plánov som za pol roka pribral 6kíl. musím pochváliť profesionalitu “admina”, ochotu a trpezlivosť vysvetliť každý detail.

  2. Záleží aký tréning chcete cvičiť. Či na objem alebo rysovanie.

  3. Dobry chcel bi som sa opitat ci nevadi ked cvicim kazdy den a este ci nevadi ked zdviham cinku po 20 opakovani po 5 seriach takto robim kazdy cvik

  4. Dobrý deň,
    záleží do rýchlosti prevodu medzi bankami a vyplneníma odoslaním formulára, ktorý vám bol zaslaný.

  5. Ahoj, do kolkych dni mi poslete plan? vcera som vam posielal email

Pridaj komentár