Objemový prípravok Brutal gainer

Dnes by sme vám chceli predstaviť prvý článok z novej kategórie s názvom recenzie na doplnky výživy. Tieto články nebudú robené formou, že vám budeme niečo navnucovať a hovoriť, že je to najlepšie a musíte to u nás kúpiť.

Za nás budú hovoriť naši zákazníci. Vždy si vytipujeme pár zákazníkov a zavoláme im späť. Ak sú ochotní tak nám povedia ako boli s daným výrobkom spokojný ako im pomohol a podobne. Vždy na začiatku sem pridáme klasický popis výrobku a jeho nutričné hodnoty.

Takže môžeme začať.

Dnes by sme vám chceli predstaviť výrobok Brutal gainer. V našom obchode je to najpredávanejší gainer. Nerobili sme naň žiadnu špeciálnu reklamu či bannery. Ľudia si ho samy kupovali bez našej reklamy alebo propagácie.

Krátky popis k Brutal gaineru:

Čakali sme dlho, ale oplatilo sa … Vyvinutím Brutal Gainera sa zvyšovanie objemu dostalo do novej dimenzie. Skončilo sa zvyšovanie objemu hamburgermi, a snívanie o získaní masívnej svalovej hmoty zo zmrzliny. Ak chceš získať miesto v elite, zvyšovanie objemu musíš brať takisto vážne, ako rysovanie. Brutal Gainer je prvý stupeň na to, aby si sa stal obrovským. Už ani nie človek, ale jednoducho obrovské zviera. Zvyšovanie objemu na 6 stupňoch naraz. Rôzne technológie, ktoré sú použité v Brutal Gaineri navzájom zvyšujú efektivitu. Konečne taký výrobok, ktorý obsahuje dokonalú kombináciu esenciálnych základných kameňov tvrdého, kvalitného svalstva, aby si sa stal skutočne tým, prečo si sa narodil… Brutal Gainer je najideálnejší prípravok na zvýšenie kvalitnej svalovej hmoty.

Hlavné účinky:

  • nárast svalovej hmoty
  • obsahuje kreatín
  • podporuje regeneráciu
  • obsahuje BCAA a glutamín

Odporúčané dávkovanie:

5 odmeriek (150g) = denná dávka, rozdeľte na 2 porcie.

Nutričné hodnoty:

1 dávka/150 g 100 g
kalórie 586 kcal / 2453,5 kJ 390,6 kcal / 1632,9 kJ
Brutal Carbohydrate Matrix (Maltodextrín, dextróza, Fruktóza) 88,5 g 59 g
Brutal Protein Matrix (Srvátka koncentrát, Mliečna bielkovina) 50 g 33,3 g
Tuky 4,5 g 3 g
Sodík 0,21 g 0,14 g
L-Glutamín 1,5 g 1 g
HERBAL FACTOR (Anabolic.ATP.Glucose.Sterol.Thermogenic FACTOR) (MexicanWild Yam, Smilax Officinalis, Miura Puama, Gotu Cola, Boron, Gamma Oryzanol, Fuccsterol, Beta Sitosterol, Campesterol, Stigmasterol, Mixed Sterols, Bee Pollen, Guarana, Oriental Ginseng, Cytochrome C, Dimethylglycine, Inosine, Royal Jelly, Cola Nitida, Linoleic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid, Linolenic Acid, Stearic Acid, Lignoceric Acid, Arachidonic Acid, Behenic Acid, Mynstic Acid, Octacosanol, RNA, DNA, Cayenne, Alfalfa, Dandelion, Garlic, Yellow Dock, Licorice, Hops, Milk Thistle) 750 mg 500 mg
BRUTAL NITRIC MATRIX (Cyanocobalamin, R-ALA, Sodium Selenite, NAC, Grape Seed Extract, Evodiamone, Citrullline Malate, Sodium Bicarbonate, Carnosine, Potassium Phosphate, Nicotinamide Aderine, Dinucleoxide, Magnesium Phosphate, Choline Bitartrate, Trisodium Phosphate, L-Tyrosine, Lysine HCl, Yerba Mate, Glucoronolactone, Arginine AKG, Beta-Alanine, Green Tea Extract, Kola Nut Extract, Silicon Dioxide, Guarana Extract) 1500 mg 1000 mg
L-Taurine 225 mg 150 mg
Creatine Blast™ (Creatine pH-X, Creatine HCl, Creatine Gluconate, Creatine Orotate, Creatine AKG) 1680 mg 1120 mg
Vitamín C 65 mg 43,3 mg
Vitamín E 10 mg 6,6 mg
Vitamín B6 2,7 mg 1,8 mg
Vitamín B1 1,75 mg 1,16 mg
Vitamín B2 1,65 mg 1,1 mg
Vitamín B3 19,35 mg 12,92 mg
Vitamín B9 7201 mcg 4800,6 mcg
Pantothenic Acid 8 mg 5,3 mg
Biotín 150 mcg 100 mcg
Vitamín B12 1 mg 0,66 mg

Brutal gainer nie je obyčajný lacný gainer. Obsahuje veľké množstvo zložiek, ktoré podporujú nárast svalovej hmoty a sily.

Obsahuje veľké množstvo patentovaných zložiek. Nemôžeme zabudnúť na kreatín, ktorý je v tomto výrobku. V brutal gainery je 5 druhov rôznych kreatínov pre maximálny nárast sily a objemu svalov. Taktiež tu nájdeme látky na zvýšenie energie a nitric matrix zložky.

Povedali o ňom naši zákazníci:

ADMIN:Musím pridať komentár k tomu výrobku aj ja. Osobne som ho pred pár dňami dojedol. Bol som s ním výnimočne prekvapený. Používal som ho spolu s proteínom. Na váhe som išiel hore o 5kg. Samozrejme to bolo i vďaka proteínu a poriadnemu jedálničku. Nevýhodou bola pre mňa trocha príchuť čokoláda. Zdala sa mi taká ťažšia na žalúdok.

Anonym: S Brutal gainerom som bol spokojný. Mám 180cm a vážil som 65kg. Teraz vážim 71kg. Išiel som takto hore za 2 mesiace. Predtým som necvičil takže to na začiatku išlo rýchlo hore. Objednal som si príchuť vanilka. Som s ním len spokojný. Hneď som si ho objednal znova. Dodržiaval som, ale i jedálniček objemový takže tak.

Peter: S týmto brutal gainerom som nebol moc spokojný. Pribral som s ním len 1kg. Žiadny iný doplnok výživy som nepoužíval. nedodržiaval som žiadny jedálniček. Jedol som ako som chcel a cvičiť som chodil 3 krát do týždňa. Mal som príchuť čokoláda.

Martin: Mám 16 rokov. Tréning a jedálniček som si nechal zostaviť na vašej stránke. taktiež ste mi poradili suplementáciu. Kúpil som si ten váš brutal gaienr, ktorý ste mi doporučili, to menšie balenie, príchuť vanilka. Robil som si to aj s proteínom. Pred tréningom proteín, po tréningu gainer. Za ten mesiac čo poctivo cvičím som nabral 2,5kg a stále priberám. Takže spokojnosť.

Palo: Dobrý deň, takže brutal gaienr som si kúpil menšie balenie príchuť jahoda. S týmto gainerom som bol spokojný. Pribral som 1,5kg za mesiac. Mal som s ním však na začiatku problém. Robil som si ho v železnom šejkri a nikdy sa mi to nepodarilo celé rozmiešať a časti prášku sa mi prilepili na to železné vnútro. Takže asi by som pribral aj viac,ale bola to moja chyba 😀

Vybrali sme len pár komentárov od našich zákazníkov. Dúfame, že ste sa nenahnevali, že práve váš komentár sa tu nenachádza.

Ak máte o tento výrobok záujem, môžete ho kúpiť u nás:

Objednať Brutal gainer