Branislav Nárožný – predstavenie

Volám sa Branislav Nárožný, som zo Žiaru nad Hronom, momentálne bývam v Bratislave. Študujem tu na Fakulte Informatiky a Informačných Technologií STU. Cvičenie a kulturistika sa mi páčili od malička, vždy ma bavilo čítať si časopisy a pozerať obrázky s touto tematikou.

Aktívne som sa cvičeniu začal venovať v roku 2007, keď som mal 16 rokov. Na prvú súťaž som sa pripravil po 2 rokoch cvičenia, bol to dorast kulturistika, kde som skončil 5-ty. Súťaženie sa mi veľmi páčilo a napriek tvrdej príprave a diete som vedel, že určite chcem a budem súťažiť ako kulturista.

O rok na to som už bol junior a zúčastnil som sa dvoch súťaží. Na pohárovej súťaži v Topoľčanoch som v Open kategórii v klasickej kulturistike získal 4-te miesto a o deň na to na M-SR Juniorov v Beckove v Klasickej kulturistike nad 175cm tretie miesto a svoju prvú medailu. Ďalší rok som nesúťažil, pretože nebolo možné stíhať to spolu so školou. Teraz sa pripravujem na M-SR Juniorov 2012, ktoré sa opäť uskutočnia v Beckove. Tu by som chcel skončiť na lepšom mieste ako to bolo v v roku 2010, keď som tu skončil tretí.

Držte mi palce a viac sa dočítate o mojej príprave na mojom blogu u začiatočníkov.